Trwa zbiórka fantów na licytację WOŚP Elbląg

dodano 20 grudnia 2017 przez WOŚP Elbląg

Szanowni Państwo

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu podjęła się organizacji XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu. Już 14 stycznia 2018 roku po raz 26 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Inicjatywy Jurka Owsiaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdego roku, w jedną karnawałową niedzielę w całej Polsce oraz wielu miejscach świata odbywają się koncerty, wydarzenia artystyczne, a na ulice miasta wyruszają grupy barwnych wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami. Tegoroczny temat finału: „pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.     

 

Trwa zbiórka fantów na licytację WOŚP Elbląg

 

Tradycyjnie WOŚP-owo w Elblągu ruszyła już strona https://www.wosp-elblag.pl/aukcje  na której można będzie wylicytować  najróżniejsze ciekawostki.

Już od 19.12.2017 pojawiły się pierwsze aukcje  w tej chwili można powalczyć już o karnety na godzinny pobyt w Aqua Spa Hotelu Młyn dla dwojga :)  

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu zwraca się do Państwa z prośbą o przekazywanie fantów na loterię WOŚP . Może to być dosłownie wszystko (zabawki, gry, słodycze, przedmioty okolicznościowe, upominki, gadżety, książki, koszulki, płyty itd.) ale również usługi  np. kosmetyczne, motoryzacyjne, fotograficzne itp.

Czekamy na Was !!!

 

Fanty zbieramy w :

  1. Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu ul. Korczaka 34 /sekretariat/
    od pon.- pt.  9.00-17.00
     
  2. Regionalne Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17 / 26
    od pon.- pt.  9.00-16.00 aż do dnia finału

 

Kontakt:
[email protected]
tel. +48 736 658 247

← Powrót do Aktualności