Sztabiki

Sztabiki grające w XXVII Finale WOŚP Elbląg

 

Lp. Organizacja / Instytucja Szef sztabiku Kontakt Termin finału
1. Przedszkole nr 3
w Elblągu
Kornelia Dobies [email protected]
+48 728 588 048
11.01.2019
2. Przedszkole nr 5
w Elblągu
Ewa Zyzek [email protected]
+48 55 625 80 20
11.01.2019
3. Przedszkole nr 10
w Elblągu
Katarzyna Błaszkiewicz [email protected]
+48 665 621 357
7-10.01.2019
4. Przedszkole nr 11
w Elblągu
Kamila Gawron [email protected]
+48 518 751 116
11.01.2019
5. Przedszkole nr 15
w Elblągu
Paulina Pudłowska-Różycka [email protected]
+48 512 795 907
13-14.01.2019
6. Przedszkole nr 17
w Elblągu
Anna Bajorek [email protected]
+48 517 546 606
10-11.01.2019
7. Przedszkole nr 18
w Elblągu
Anna Wiśniewska-Mazan [email protected]
+48 605 594 800
7-11.01.2019
8. Przedszkole nr 19
w Elblągu
Magdalena Bartosiak [email protected]
+48 693 464 283
10-11.01.2019
9. Przedszkole nr 21
w Elblągu
Anna Kowalska [email protected]
+48 793 097 030
08.01.2019
10. Przedszkole nr 24
w Elblągu
Izabela Jaworska [email protected]
+48 512 788 394
10-11.01.2019
11. Przedszkole nr 31
w Elblągu
Dorota Orłowska [email protected]
+48 514 414 533
7-10.01.2019
12. Przedszkole nr 33
w Elblągu
Beata Lewalska-Łabut [email protected] 09.01.2019
13. Przedszkole nr 34
w Elblągu
Katarzyna Paradowska [email protected]
+48 604 561 876
11.01.2019
godz. 6:30-16:00
14. Szkoła Podstawowa nr 1
w Elblągu
Marcin Konic
Barbara Olszewska
[email protected]
+48 604 577 574
12.01.2019
godz. 13:00-17:00
15. Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3
w Elblągu
Anna Romejko [email protected]
+48 539 969 477
13.01.2019
godz. 10:00-14:00
16. Szkoła Podstawowa nr 4
w Elblągu
Anna Fluderska [email protected]
+48 693 461 440
13.01.2019
godz. 11:00-14:00
17. Szkoła Podstawowa nr 6
w Elblągu
Magdalena Kozakiewicz [email protected]
+48 691 960 016
11.01.2019
godz. 9:00-13:00
18. Szkoła Podstawowa nr 9
w Elblągu
Anna Snopek [email protected]
+48 509 789 294
13.01.2019
godz. 10:30-13:00
19. Szkoła Podstawowa nr 11
w Elblągu
Agnieszka Szwaracka [email protected]
+48 504 997 600
12.01.2019
godz. 10:00-13:30
20. Szkoła Podstawowa nr 12
w Elblągu
Anetta Szewczuk-Mika [email protected]
+48 535 492 284
10.01.2019
godz. 8:00-12:00
21. Szkoła Podstawowa nr 14
w Elblągu
Magdalena Koteluk [email protected]
+48 660 749 442
 
22. Szkoła Podstawowa nr 15
w Elblągu
Anna Zaniewska [email protected]
+48 504 671 760
10.01.2019
23. Szkoła Podstawowa nr 16
w Elblągu
Beata Jeziorska [email protected]
+48 604 887 770
13.01.2019
godz. 9:00-13:00
24. Szkoła Podstawowa nr 18
w Elblągu
Agnieszka Borowiec [email protected]
+48 502 422 694
13.01.2019
godz. 10:00-14:00
25. Szkoła Podstawowa nr 19
w Elblągu
Ewelina Żmuda [email protected]
+48 692 922 216
11-13.01.2019
godz. 11:00
26. Szkoła Podstawowa nr 21
w Elblągu
Monika Dwojakowska [email protected]
+48 602 438 856
13.01.2019
godz. 11:00-14:00
27. Szkoła Podstawowa nr 23
w Elblągu
Małgorzata Cieślik [email protected]
+48 660 679 288
12.01.2019
28. Szkoła Podstawowa nr 25
w Elblągu
Marta Bartosik [email protected]
+48 502 712 462
13.01.2019
godz. 10:00-13:00
29. Zespół Szkół Zawodowych nr 1
w Elblągu
Mariusz Betler [email protected]
+48 664 966 098
11.01.2019
30. Zespół Szkół Mechanicznych
w Elblągu
Joanna Kawula [email protected]
+48 502 134 415
11.01.2019
31. Zespół Szkół Technicznych
w Elblągu
Katarzyna Drzewiecka [email protected]
+48 535 848 084
07.01.2019
32. Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług
w Elblągu
Małgorzata Ptasznik [email protected]
+48 883 940 224
14.01.2019
33. Zespół Szkół Techniczno- Informatycznych
w Elblągu
Ewa Matuszewska [email protected]
+48 691 017 080
11.01.2019
34. II Liceum Ogólnokształcące
w Elblągu
Iwona Wojciechowska-Salamon [email protected]
+48 607 520 140
11.01.2019
godz. 8:00-12:00
35. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
w Elblągu
Katarzyna Kamińska-Kozioł [email protected]
+48 572 608 922
11.01.2019
36. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1
w Elblągu
Ewa Łukaszewska [email protected]
+48 607 923 352
10-11.01.2019
37. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2
w Elblągu
Anetta Cieśla [email protected]
+48 501 951 051
 
38. ŻAK
Elbląg
Adrianna Maślińska [email protected]
+48 669 612 790
12-13.01.2019
39. BIURO PSL
w Elblągu
Beata Chrościcka [email protected]
+48 603 198 001
13.01.2019
40. UNIWERSYTET III WIEKU Iwona Orężak [email protected]
+48 501 664 702
13.01.2019
41. ELBLĄSKIE MORSY Eugeniusz Brodziuk [email protected]
+48 601 745 975
13.01.2019
42. Zakład Utylizacji Odpadów
w Elblągu
Eliza Leszczyńska-Rogalska [email protected]
+48 507 777 368
7-11.01.2019
43. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
w Elbląg
Magdalena Jaroszek [email protected]
+48 537 380 886
7-8.01.2019
44. SZPITAL WOJEWÓDZKI
w Elblągu
Danusia Stanicka [email protected]
+48 696 059 786
12-13.01.2019
45. UKP "Jedynka"
w Elblągu
Emilia Zamojska [email protected]
+48 501 647 382
13.01.2019
46. BELLAMED
Elbląg
Katarzyna Gliniecka [email protected]
+48 505 294 528
7-11.01.2019
47. FIRMA CAMI
Elbląg
Karolina Sett [email protected]
+48 600 397 671
13.01.2019
godz. 13:00-18:00
48. SUCHACZ Monika Jarkiewicz [email protected]
[email protected]
+48 609 776 334
13.01.2019
49. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
w Kamionku Wielkim
Milena Chryciuk [email protected]
+48 694 444 384
13.01.2019
50. SP MILEJEWO Joanna Gronowska [email protected]
+48 509 704 291
11.01.2019
godz. 9:00-13:00
51. SP GRONOWO GÓRNE Joanna Kurowska [email protected]
+48 502 379 772
12.01.2019
godz. 10:00-14:00
52. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
w Tolkmicku
Robert Oleszkiewicz [email protected]
+48 505 139 716
13.01.2019
godz. 16:00