Aktualności

Przesyłajcie do nas swoje zdjęcia!

Przesyłajcie do nas swoje zdjęcia!

dodano 29 stycznia 2013 przez Justyna Jeśli posiadacie zdjęcia z XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i chcecie się nimi podzielić, to wysyłajcie je na adres [email protected].    
Kwota zebrana podczas XXI Finału WOŚP w Elblągu

Kwota zebrana podczas XXI Finału WOŚP w Elblągu

dodano 25 stycznia 2013 przez Justyna Kolejny rok, kolejny Finał, kolejny rekord!!!   Informujemy, że w ramach XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu zebrane zostało ponad 179 tysięcy!
Pełną kwotę zebranych pieniędzy w Elblągu poznamy dopiero za

Pełną kwotę zebranych pieniędzy w Elblągu poznamy dopiero za parę dni :)

dodano 13 stycznia 2013 przez Piotr Czyli cały czas liczymy... na więcej!!! :) Podana w dniu dzisiejszym kwota jest kwotą szacunkową uzwględniająca również szacunkowy wpływ z aukcji internetowej na stronie  http://www.wosp-elblag.pl/?page=auctions…
Wielkie dzięki, że gracie z nami!!!

Wielkie dzięki, że gracie z nami!!!

dodano 13 stycznia 2013 przez Piotr Kochani, zakończyliśmy na dzisiaj pracę w elbląskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na chwilę obecną mamy zliczoną kwotę 121 793,67 zł!!!! Wielkie dzięki i SIEMA !!!!
Aukcje online zostały zakończone :)

Aukcje online zostały zakończone :)

dodano 13 stycznia 2013 przez Piotr kochani na chwilę obecną mamy zebrane już 82024,18plus nasze zakończone już aukcje online.Aktualna kwota z aukcji: 25234.17 zł Niestety nie przewidzieliśmy tak dużego zainteresowania aukcjami i nasz serwer…
Duża scena rozkręca się na całego!!!

Duża scena rozkręca się na całego!!!

dodano 13 stycznia 2013 przez Piotr Zapraszamy wszystkich serdecznie na Stare Miasto, ulica Stary Rynek!!!
Przynoście nam swoje zdjęcia z WOŚP!!!

Przynoście nam swoje zdjęcia z WOŚP!!!

dodano 13 stycznia 2013 przez Piotr Potrzebujemy zdjęć z terenu!!! Czy są jacyś fotografowie "na mieście" ? Przynieście nam zdjęcia do Sztabu w PKO na Starym Mieście, a na pewno je opublikujemy !!! :-)
Podziękowania dla Jurka Owsiaka od Ady Zacharek!!!

Podziękowania dla Jurka Owsiaka od Ady Zacharek!!!

dodano 13 stycznia 2013 przez Piotr Uwaga! Licytacja tego ogromnego przepysznego tortu odbędzie się na scenie głównej około godziny 17:50 Zapraszamy wszystkich!!! Tort został ufundowany przez rodziców Adrianny Zacharek, w podziękowaniu…
Licytacje

Licytacje

dodano 13 stycznia 2013 przez Sławek Już o godz. 15.50 ruszają licytacje na naszej scenie.
Info ze Sztabu Finansowego

Info ze Sztabu Finansowego

dodano 13 stycznia 2013 przez Sławek Pierwsze info ze Sztabu Finansowego.
Już jutro 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już jutro 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

dodano 12 stycznia 2013 przez Justyna Król Przypomnienie dla wszystkich wolontariuszy WOŚP w Elblągu!
FIRESHOW I WOODSTOCKOWE GRANIE NA WOŚP

FIRESHOW I WOODSTOCKOWE GRANIE NA WOŚP

dodano 11 stycznia 2013 przez Justyna Król FIRESHOW I WOODSTOCKOWE GRANIE NA WOŚPJuż w najbliższy piątek (11 stycznia) Elbląski Oddział Abstrakcyjny wraz z KlubemMjazzga organizują nocny maraton telewizyjnych realizacji, wybranych koncertówPrzystanku…
Odbiór indentyfikatorów i puszek!!!

Odbiór indentyfikatorów i puszek!!!

dodano 8 stycznia 2013 przez Justyna Król Siema!Przypominamy wszystkim wolontariuszom, którzy zgłosili się do kwestowania podczas 21. Finału WOŚP, że identyfikatory wraz z puszkami i serduszkami będą do odbioru w niedziele 13 stycznia od godziny…
Plakaty z rozkładem jazdy już niebawem zawisną "na

Plakaty z rozkładem jazdy już niebawem zawisną "na mieście"

dodano 5 stycznia 2013 przez Piotr plakat w większej rozdzielczości dostępny pod linkiem: http://www.arcontact.pl/plakat_wosp.jpg
Gra z nami Lodowisko!

Gra z nami Lodowisko!

dodano 4 stycznia 2013 przez Justyna Król Podczas 21. Finału WOŚP w Elblągu bedzie można spędzić miło czas na Krytym Lodowisku "HELENA"!
Elbląski Sztab WOŚP z wizytą w Warszawie

Elbląski Sztab WOŚP z wizytą w Warszawie

dodano 28 grudnia 2012 przez Justyna Król Siema! Do 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostały dwa tygodnie. Dziś delegacja z elbląskiego Sztabu WOŚP wyruszyła do Warszawy.
Podpisywanie zobowiązań WOŚP

Podpisywanie zobowiązań WOŚP

dodano 18 grudnia 2012 przez Justyna Król Uwaga!!! Zakończyliśmy rejestrację wolontariuszy:) Zapraszamy wszystkich wolontariuszy WOŚP do podpisywania zobowiązań wielkoorkiestrowych.
Kolejne elbląskie firmy wspierają 21. Finał WOŚP

Kolejne elbląskie firmy wspierają 21. Finał WOŚP

dodano 18 grudnia 2012 przez Justyna Król Do 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został juz niecały miesiąc.
Dalej poszukujemy wielkoorkiestrowych gadżetów!

Dalej poszukujemy wielkoorkiestrowych gadżetów!

dodano 12 grudnia 2012 przez Justyna Król Siema! Do 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostał tylko miesiąc!
Wolontariusze WOŚP - zapisy do 17 grudnia!

Wolontariusze WOŚP - zapisy do 17 grudnia!

dodano 3 grudnia 2012 przez Justyna Król Siema wszystkim!!! Jeszcze tylko przez 2 tygodnie możecie się zapisywać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!