Zebraliśmy już:
875 193,50
zł
MENU
e-skarbonka
Aukcje
Plan Imprezy
Aktualności
Galerie
Sztab
Wolontariusze
Sponsorzy
Regulaminy
Historia
Wszystkie edycje
34 finał (25 stycznia 2026)
33 finał (26 stycznia 2025)
32 finał (28 stycznia 2024)
31 finał (29 stycznia 2023)
30 finał (30 stycznia 2022)
29 finał (10 stycznia 2021)
28 finał (12 stycznia 2020)
27 finał (13 stycznia 2019)
26 finał (14 stycznia 2018)
25 finał (15 stycznia 2017)
24 finał
23 finał
22 finał
21 finał
20 finał
19 finał
Aktualności
Przesyłajcie do nas swoje zdjęcia!
dodano 29 stycznia 2013 przez Justyna
Jeśli posiadacie zdjęcia z XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i chcecie się nimi podzielić, to wysyłajcie je na adres
[email protected]
.
Kwota zebrana podczas XXI Finału WOŚP w Elblągu
dodano 25 stycznia 2013 przez Justyna
Kolejny rok, kolejny Finał, kolejny rekord!!! Informujemy, że w ramach XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu zebrane zostało ponad 179 tysięcy!
Pełną kwotę zebranych pieniędzy w Elblągu poznamy dopiero za parę dni :)
dodano 13 stycznia 2013 przez Piotr
Czyli cały czas liczymy... na więcej!!! :) Podana w dniu dzisiejszym kwota jest kwotą szacunkową uzwględniająca również szacunkowy wpływ z aukcji internetowej na stronie http://www.wosp-elblag.pl/?page=auctions…
Wielkie dzięki, że gracie z nami!!!
dodano 13 stycznia 2013 przez Piotr
Kochani, zakończyliśmy na dzisiaj pracę w elbląskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na chwilę obecną mamy zliczoną kwotę 121 793,67 zł!!!! Wielkie dzięki i SIEMA !!!!
Aukcje online zostały zakończone :)
dodano 13 stycznia 2013 przez Piotr
kochani na chwilę obecną mamy zebrane już 82024,18plus nasze zakończone już aukcje online.Aktualna kwota z aukcji: 25234.17 zł Niestety nie przewidzieliśmy tak dużego zainteresowania aukcjami i nasz serwer…
Duża scena rozkręca się na całego!!!
dodano 13 stycznia 2013 przez Piotr
Zapraszamy wszystkich serdecznie na Stare Miasto, ulica Stary Rynek!!!
Przynoście nam swoje zdjęcia z WOŚP!!!
dodano 13 stycznia 2013 przez Piotr
Potrzebujemy zdjęć z terenu!!! Czy są jacyś fotografowie "na mieście" ? Przynieście nam zdjęcia do Sztabu w PKO na Starym Mieście, a na pewno je opublikujemy !!! :-)
Podziękowania dla Jurka Owsiaka od Ady Zacharek!!!
dodano 13 stycznia 2013 przez Piotr
Uwaga! Licytacja tego ogromnego przepysznego tortu odbędzie się na scenie głównej około godziny 17:50 Zapraszamy wszystkich!!! Tort został ufundowany przez rodziców Adrianny Zacharek, w podziękowaniu…
Licytacje
dodano 13 stycznia 2013 przez Sławek
Już o godz. 15.50 ruszają licytacje na naszej scenie.
Info ze Sztabu Finansowego
dodano 13 stycznia 2013 przez Sławek
Pierwsze info ze Sztabu Finansowego.
Już jutro 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
dodano 12 stycznia 2013 przez Justyna Król
Przypomnienie dla wszystkich wolontariuszy WOŚP w Elblągu!
FIRESHOW I WOODSTOCKOWE GRANIE NA WOŚP
dodano 11 stycznia 2013 przez Justyna Król
FIRESHOW I WOODSTOCKOWE GRANIE NA WOŚPJuż w najbliższy piątek (11 stycznia) Elbląski Oddział Abstrakcyjny wraz z KlubemMjazzga organizują nocny maraton telewizyjnych realizacji, wybranych koncertówPrzystanku…
Odbiór indentyfikatorów i puszek!!!
dodano 8 stycznia 2013 przez Justyna Król
Siema!Przypominamy wszystkim wolontariuszom, którzy zgłosili się do kwestowania podczas 21. Finału WOŚP, że identyfikatory wraz z puszkami i serduszkami będą do odbioru w niedziele 13 stycznia od godziny…
Plakaty z rozkładem jazdy już niebawem zawisną "na mieście"
dodano 5 stycznia 2013 przez Piotr
plakat w większej rozdzielczości dostępny pod linkiem: http://www.arcontact.pl/plakat_wosp.jpg
Gra z nami Lodowisko!
dodano 4 stycznia 2013 przez Justyna Król
Podczas 21. Finału WOŚP w Elblągu bedzie można spędzić miło czas na Krytym Lodowisku "HELENA"!
Elbląski Sztab WOŚP z wizytą w Warszawie
dodano 28 grudnia 2012 przez Justyna Król
Siema! Do 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostały dwa tygodnie. Dziś delegacja z elbląskiego Sztabu WOŚP wyruszyła do Warszawy.
Podpisywanie zobowiązań WOŚP
dodano 18 grudnia 2012 przez Justyna Król
Uwaga!!! Zakończyliśmy rejestrację wolontariuszy:) Zapraszamy wszystkich wolontariuszy WOŚP do podpisywania zobowiązań wielkoorkiestrowych.
Kolejne elbląskie firmy wspierają 21. Finał WOŚP
dodano 18 grudnia 2012 przez Justyna Król
Do 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został juz niecały miesiąc.
Dalej poszukujemy wielkoorkiestrowych gadżetów!
dodano 12 grudnia 2012 przez Justyna Król
Siema! Do 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostał tylko miesiąc!
Wolontariusze WOŚP - zapisy do 17 grudnia!
dodano 3 grudnia 2012 przez Justyna Król
Siema wszystkim!!! Jeszcze tylko przez 2 tygodnie możecie się zapisywać na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!
‹
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
›
NAJNOWSZE ZDJĘCIA
WOŚP Elbląg
Gramy dzięki:
e-skarbonka
Aukcje
Plan Imprezy
Aktualności
Galerie
Sztab
Wolontariusze
Sponsorzy
Regulaminy
Historia