Wspólne granie w szczytnym celu

dodano 11 stycznia 2024 przez Sławek Tomaszewski

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kojarzy się nieodłącznie z jej oficjalnym hymnem. W Elblągu, podczas 32. Finału, również nie zabraknie muzycznej oprawy znakomitych lokalnych zespołów. Już 28 stycznia wszyscy wspólnie będziemy grać dla największej orkiestry na świecie, która tym razem wspiera osoby z chorobami płuc po pandemii.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy urozmaicą utalentowane zespoły. Na głównej scenie zagrają: Black Cat Division – szkoła Gracjana Kalandyka, Mayday, Diamenty z MDK, Szalone i Szalone Małolaty ze Studia Artystycznego Katarzyny Panicz, Kill Phollins, Blind Box i gwiazda wieczoru DUBSKA. Hymn WOŚP na żywo wykona Mansandra, podczas którego na niebie rozbłyśnie światełko do nieba.  
Finał wspierają: Urząd Miejski w Elblągu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Regionalne Centrum Wolontariatu, Meble Wójcik, DRE, Fabryka Wolności, KAM, Agencja Ochrony Dogmat, El-Pack, Klimat-EL, Centrum Handlowe Ogrody, Grupa Merlin, Cleaner, Agencja Reklamowa Contact, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu oraz wiele innych instytucji i ludzi dobrej woli. 
Zachęcamy do obserwowania bieżących informacji o 32. Finale WOŚP w Elblągu w naszych mediach społecznościowych i na stronie http://www.wosp-elblag.pl. 

 


Tekst i fot. WOŚP Elbląg

← Powrót do Aktualności