Ruszyły aukcje Allegro dla WOŚP

dodano 5 stycznia 2024 przez Sławek Tomaszewski

Głównym celem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zbiórka pieniędzy na leczenie i kupno specjalistycznego sprzętu. W tym roku Orkiestra gra dla osób, które w wyniku pandemii doświadczyły chorób płuc. Jeśli chcesz pomóc w zbiórce, możesz to zrobić między innymi wystawiając przedmiot/usługę na licytację.

Gadżety, koszulki, książki, płyty, upominki czy talony na wszelkiego rodzaju usługi. Te i wiele innych fantów można przekazać na licytację, podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które będą potem licytowane na aukcjach allegro, w lokalnych sztabikach oraz podczas imprez centralnych.


Przedmioty i inne propozycje przyjmujemy w:
- Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Karowa 1 (budynek Lodowiska - sekretariat) w godz. 8:00 - 15:00, od 15:00 do 18:00 w bufecie Lodowiska Helena
- Regionalnym Centrum Wolontariatu w Elblągu, ul. Związku Jaszczurczego 17 (p. 26) - od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-16:00
- elektronicznie poprzez przesłanie na adres: [email protected] informacji o chęci wystawienia produktu elektronicznego np. banner, artykuł, vouchery. W odpowiedzi prześlemy formularz do wypełnienia.


Na gadżety czekamy do 19 stycznia. Po wystawieniu Państwa przedmiotu, produktu lub usługi na Allegro, zachęcamy do udostępnienia informacji o aukcji również w Państwa mediach społecznościowych, niech jak najwięcej osób ma szansę licytować. 
Dołącz do najfajniejszej Orkiestry na świecie!

 


Tekst MOSiR Elbląg

← Powrót do Aktualności