Przynieś fanty na Orkiestrę

dodano 4 stycznia 2022 przez Sławek Tomaszewski

Gadżety, koszulki, książki, płyty, upominki czy talony na wszelkiego rodzaju usługi. Te i wiele innych fantów można przekazać na licytację, podczas jubileuszowego 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Elbląski sztab czeka na Wasze wsparcie. Od dzisiaj elbląski sztab WOŚP rozpoczyna zbiórkę rzeczy, które zostaną wystawione na licytację i pomogą w zbiórce pieniędzy. 30 stycznia wystartuje główna część tego corocznego wydarzenia. W 2022 roku zebrane fundusze zostaną przekazane na rzecz oddziałów ośrodków okulistyki dziecięcej w Polsce.

Gdzie należy zgłaszać swoje fanty? Przedmioty i inne propozycje przyjmuje Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu, znajdujące się w budynku przy ul. Związku Jaszczurczego 17. Biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-16. Zapraszamy do wspólnego orkiestrowania.
A jeżeli chcesz zostać wolontariuszem, zgłoś się do elbląskiego sztabu. Czekamy na zgłoszenia tylko do 10 stycznia. Możesz to zrobić online na stronie WOŚP lub osobiście w Regionalnym Centrum Wolontariatu. Po przyjęciu Twojego zgłoszenia w Sztabie dostaniesz identyfikator, puszkę kwestarską i serduszka. Zanim skontaktujesz się ze Sztabem, przeczytaj uważnie Regulamin Wolontariusza
Tekst: Elbląski Sztab WOŚP

← Powrót do Aktualności