29 Finał już dziś!

dodano 31 stycznia 2021 przez Sławek Tomaszewski

Cały czas trwają licytacje, z których zysk zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Co można znaleźć na elbląskich aukcjach WOŚP?

Licytacje można znaleźć pod tym linkiem https://allegro.pl/uzytkownik/WOSPELBLAG?bmatch=cl-cx210105ap-enfasap-diap-uni-1-4-0129, w tej chwili jest ich ok. 350. Nie brakuje tutaj m. in. gadżetów związanych z Orkiestrą, jak t-shirty, figurka Jurka Owsiaka czy kubki. Wśród licytowanych przedmiotów znajdują się choćby sanki, biegowe narty dziecięce, wieczne pióro, książki, ubrania czy puzzle i zabawki.

W Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy angażują się też firmy, stąd wiele ofert dotyczy różnego rodzaju usług. Elbląskie licytacje WOŚP to m. in. bony i vouchery: na zakupy, pobyt w domach i ośrodkach wypoczynkowych, serwisy samochodowe czy zabiegi pielęgnacyjne. Dodajmy, że w granie z Orkiestrą w Elblągu i w skali ogólnopolskiej włączają artyści, celebryci, politycy, organizacje pozarządowe, instytucje miejskie i wielu innych.

W tym roku Fundacja WOŚP zbiera pieniądze m. in. na:

- zestawy endoskopów laryngologicznych,

- endoskopy giętkie,

- zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych,

- egzoskopy,

- lasery diodowe,

- nawigacje optyczne otolaryngologiczne,

- koblatory do operacji migdałków,

- aparaty USG i RTG,

- kardiomonitory,

- lampy czołowe,

- lampy operacyjne,

- polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego.

 

Źródło: http://www.portel.pl

← Powrót do Aktualności