29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu

dodano 30 listopada 2020 przez Sławek Tomaszewski

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu podjęła się organizacji „29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu”. Już 10 stycznia 2021 roku po raz 29 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Inicjatywy Jurka Owsiaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdego roku, w drugą niedzielę stycznia w całej Polsce oraz wielu miejscach świata odbywają się koncerty, wydarzenia artystyczne, a na ulice miasta wyruszają grupy barwnych wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami. Wiemy, że ten Finał będzie inny niż wszystkie do tej pory ale…… ZAGRAJMY w ELBLĄGU RAZEM !!! Z CAŁYCH SIŁ !!!! Tegoroczny temat finału: Finał z głową - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Jak zostać wolontariuszem WOŚP w Elblągu ? 

Rejestracja wolontariuszy /dwie ścieżki rejestracji/:

Rekrutacja online - wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego.  Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc  i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne  z zostaniem wolontariuszem. 
Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia musisz zadzwonić do Sztabu (tel. 600384230) aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Rekrutacja w Sztabie: 
Zgłaszamy się w siedzibie Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26, zabieramy ze sobą: zdjęcie, dowód lub inny dokument tożsamości oprócz danych osobowych podajemy adres e-mail, nr telefonu komórkowego oraz wyrażamy pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W przypadku osób nieletnich dodatkowo zabieramy ze sobą opiekuna prawnego, który na miejscu podpisze zgodę na wasze uczestnictwo w 29 Finale WOŚP w Elblągu. 
Godziny kiedy czekamy na Was -  od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00,  a w sobotę od 11.00 do 14.00. 
Ważna informacja dla dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia. 
Ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce prosimy, żeby w tym roku  Waszymi opiekunami na czas zbiórki zostali rodzice , pełnoletnie rodzeństwo, opiekunowie prawni. 
Zależy nam bardzo na Waszym zdrowiu i musimy minimalizować zagrożenie.


W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem tel.  600 384­-230
                                 ZAPRASZAMY !!!!! 

← Powrót do Aktualności