12 stycznia odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale już teraz rozpoczęła się zbiórka fantów na licytacje.

dodano 13 grudnia 2019 przez Sławek Tomaszewski

Jak już informowaliśmy, organizacji 28. Finału WOŚP w Elblągu po raz kolejny podjęła się Szkoła Podstawowa nr 11. Inicjatywy Jurka Owsiaka nikomu nie trzeba przedstawiać.

Każdego roku, w jedną karnawałową niedzielę w całej Polsce oraz wielu miejscach świata odbywają się koncerty, wydarzenia artystyczne, a na ulice miasta wyruszają grupy barwnych wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami.

10 grudnia rozpoczęła się zbiórka fantów na licytację WOŚP Elbląg.

- Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Szkole Podstawowej nr 11 w Elblągu zwraca się do Państwa z prośbą o przekazywanie fantów na loterię WOŚP. Może to być dosłownie wszystko (zabawki, gry, słodycze, przedmioty okolicznościowe, upominki, gadżety, książki, koszulki, płyty itd.) ale również usługi np. kosmetyczne, motoryzacyjne, fotograficzne itp. Czekamy na Was! 

Fanty można dostarczać do Szkoły Podstawowej nr 11 przy ul. Korczaka 34 (do sekretariatu od poniedziałku do piątku w godz. 9-17) lub do Regionalnego Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26 (od pon. do piątku w godz. 9-16) i to aż do 12 stycznia, czyli dnia 28. Finału WOŚP.

← Powrót do Aktualności