Zagrajmy razem!

dodano 19 listopada 2019 przez Sławek Tomaszewski

Szkoła Podstawowa nr 11 podjęła się organizacji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu. Od wtorku, 12 listopada, rozpoczyna się rejestracja wolontariuszy.

28. Finał WOŚP, który odbędzie się 12 stycznia przyszłego roku, będzie przebiegał pod hasłem zbiórki na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Od 12 listopada do 10 grudnia będzie trwała rejestracja wolontariuszy, którzy chcą pomóc i zagrać razem z WOŚP.

Jak można zostać wolontariuszem? Sposoby są dwa:

1. Rekrutacja w sztabie. Zgłaszamy się od poniedziałku do piątku w godz. 9 do 18 w siedzibie Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/26, zabieramy ze sobą: zdjęcie, dowód lub inny dokument tożsamości oprócz danych osobowych podajemy adres e-mail, nr telefonu komórkowego oraz wyrażamy pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W przypadku osób nieletnich dodatkowo zabieramy ze sobą opiekuna prawnego, który na miejscu podpisze zgodę na wasze uczestnictwo w XXVIII Finale WOŚP w Elblągu.

2. Rekrutacja online - wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego.  Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne  z zostaniem wolontariuszem. 

Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia musisz udać się do Sztabu, aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone – informuje elbląski sztab WOŚP.

W razie pytań warto zadzwonić pod nr telefonu 600 384­ 230.

← Powrót do Aktualności