27 FINAŁ WOŚP - rejestracja sztabików

dodano 21 listopada 2018 przez Bogusław Milusz

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu podjęła się organizacji XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu. Już 13 stycznia 2019 roku po raz 27 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Inicjatywy Jurka Owsiaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdego roku, w jedną karnawałową niedzielę w całej Polsce oraz wielu miejscach świata odbywają się koncerty, wydarzenia artystyczne, a na ulice miasta wyruszają grupy barwnych wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami. Tegoroczny temat finału: „na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

W ramach Finału w Elblągu tradycyjnie na ulicach Starego Miasta stanie duża, plenerowa scena, z której rozbrzmiewać będzie muzyka, a wieczorem nad miastem rozbłyśnie „Światełko do Nieba”. Poza głównymi punktami w programie znajdzie się kilkadziesiąt innych wydarzeń.


Zapraszam Państwa Szkołę, Instytucję, Stowarzyszenie do przyłączenia się do tej wspaniałej inicjatywy!

Jako Szef Sztabu WOŚP Elbląg chciałbym zaprosić Państwa Szkołę do wzięcia udziału w tej wspaniałej inicjatywie jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i gorąco zachęcić do zorganizowania z tej okazji działań również na terenie Państwa Szkoły. Zachęcam do założenia szkolnego sztabiku, to bardzo proste, link:

https://sztabiki.wosp-elblag.pl

Skan wypełnionego i podpisanego wniosku o udzielenie zgody na organizację imprezy wraz z jej programem, a także skan podpisanego regulaminu, należy przesłać na adres e-mail [email protected] do dnia 14 grudnia 2018 roku.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem tel. +48 55 235 18 85

Szef Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu,
Bogusław Milusz

← Powrót do Aktualności