Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl też gra w tym roku dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

dodano 13 stycznia 2017 przez KW

PortEl.pl przekaże cały dochód z ogłoszeń płatnych zamieszczonych w swoim serwisie w dniu Finału WOŚP (15 stycznia 2017).

W niedzielę po raz 25. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jeżeli jest ci bliska idea tego wydarzenia, możesz to ogłosić. Zamieszczając 15 stycznia dowolne płatne ogłoszenie na portElu zasilisz konto WOŚP.

Kupię, sprzedam, zamienię, wynajmę, zatrudnię, oddam itd. Wszystkie kategorie w dziale Ogłoszenia w niedzielę "zagrają" dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zamieszczając dowolny płatny anons lub kupując pakiet ogłoszeń czy punktów, zasilisz konto WOŚP. Każda forma uiszczenia opłaty - SMS, przelew internetowy, płatność kartą czy za pomocą kodu BLIK - jest dozwolona. Po prostu - im więcej ogłaszających, tym więcej pieniędzy zostanie przekazanych na ratowanie dzieci i wsparcie dla seniorów.

Zachęcamy również do udziału w internetowych aukcjach na rzecz WOŚP, na który można wylicytować m.in. kalendarz przekazany tradycyjnie przez portEl.pl, artykuł sponsorowany, który zostanie zamieszczony na naszych łamach oraz baner reklamowy XL.
Razem możemy więcej, a nawet wszystko!

Źródło: http://www.portel.pl/wiadomosci/ogloszenia-dla-wosp/95204

← Powrót do Aktualności