Offroadowo w CH Ogrody

dodano 8 stycznia 2016 przez PTTK Elbląg

To tylko przedsmak tego co czekać będzie na Was w Niedzielę na modrzewinie... Zlot ponad 100 aut terenowych uświetni 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy... A już od dziś wszytskiego dowiecie się w CH Ogrody obok naszego Auta...

Siema !!!
To już w Niedzielę zagramy rykiem naszych maszyn dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji w Elblągu padnie kolejny rekord! Startujemy w Niedzielę dokładnie o 9.00. Należy pojawić się nieco wcześniej, żeby punkt 9.00 ruszyć na trasę.

!!!!! UWAGA !!!!!

W związku z tym, że próby terenowe na trasach oznaczyliśmy jako fotopunkty, prosimy o zabranie ze sobą aparatów lub telefonów z możliwością robienia zdjęć !

Przypominamy, że przyłączyć się do naszej zabawy może każdy, kto zasili puszkę naszych wolontariuszy banknotem min. 50-cio złotowym. Biorąc pod uwagę mroźną aurę za oknem nie pozwolimy Wam ani zamarznąć, ani paść z głodu. Na każdego uczestnika czeka miejsce przy ognisku z kiełbaskami i gorącą grochóweczką. Jeśli pogoda pozwoli, stworzymy pamiątkowy reportaż filmowy, zrealizowany m.in. przy pomocy dronów, który opublikujemy po imprezie, a na życzenie prześlemy każdemu z uczestników. 
Zaprosiliśmy również na nasz camp profesjonalnego DJ-a, który postara się dodatkowo podnieść nam temperaturę gorącymi rytmami. Wszystko po to, żebyśmy w wyśmienitym nastroju pomogli uratować być może kilka ludzkich istnień. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą świetnie się bawić, nawet jeśli nie posiadają własnego pojazdu 4x4. Na miejscu odbędzie się m.in. licytacja, w której nagrodą będzie przejazd w extremalnym terenie iście offroadowym potworem, którego będzie można zobaczyć już w najbliższy piątek i sobotę w Centrum Handlowym "Ogrody" w Elblągu. Będziecie tam mogli również zobaczyć na ekranie to, co tego typu maszyny potrafią. Jutro podamy informację o pozostałych licytacjach związanych z naszym eventem.

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !!!!!!!!
Do Zobaczenia !!!!!

← Powrót do Aktualności